Anasayfa> Kandilli Koleji
Kandilli Koleji

Kandilli Koleji

Kandilli Koleji; girişimcilik vizyonu ile ön plana çıkmış, eğitime önem veren kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu yapılanmadır.

Toplumsal kimliği ile örnek gösterilen yöneticilerin ülkemizin eğitim ihtiyaçlarına cevap veren bir eğitim kurumu oluşturması Kandilli Koleji ile hayat bulmuştur.

Kandilli Koleji “İtibarlı bir gelecek için Önce Eğitim” sloganıyla ülkemizin eğitim sektöründe söz sahibi olacak lider bir kurum olma hedefine doğru ilerlemektedir.

Kolejimiz 2000 yılından beri orta ve yüksek öğrenimde eğitim araştırmaları ve kariyer planlamaları yapan Avrupa İş ve Eğitim Akademisi (Europan Business and Education Academy) işbirliğiyle oluşmuş bir yapıdır.

Kandilli Koleji’nde dinamik, heyecanlı, üretken, bireysel hedefleri olan, bu hedeflerini evrensel vizyon ile birleştirebilen gelişime açık bireyler yetiştirme konusundaki coşkumuzu hissederek geleceğini bizimle paylaşacak öğrencilerimize itibarli bir gelecek sunmaya hazırız.

Hedefimize ilerleyeceğimiz bu aydınlık yolda tüm kurucularımızın, eğitim personelimizin, veli ve öğrencilerimizin değerli bir parçamız olduğuna inanıyoruz.

Misyonumuz

Geçmişten getirdiği değerli kültürel mirası yenilikçi bir anlayışla geleceğe taşıyan, anadilini çok iyi kullanan birden fazla yabancı dil bilen, ulusal ve uluslararası projelerde boy gösteren spor ya da sanatla ilgilenen açık fikirli, mutlu, analitik düşünme yeteneği ile başarılı olmayı hedefleyen yüksek öz güveni ile bunu başarabilen, evrensel düşünen, çok yönlü bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Yetiştirdiği öğrencileri eğitim ve etkinlikleri ile fark edilip takdir gören, verdiği eğitim ve uyguladığı programlar ile eğitimde etkili, tanınan ve örnek gösterilen bir kurum olmaktır.