Veli Görüşleri

Demet Saral Oktar

İpek Oktar

Yönetim öğretmen görevli kadrosunun birebir ilgileri ile aile sıcaklığını ve samimiyetini yakaladığımız Kandilli kolejine teşekkürlerimizi borç bilir başarılarının devamını dileriz .

İhsan Erbakan

Yeliz Erbakan

Tüm öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Iyi ki hayatımdasınız.

Görüşlerinizi Bize Bildirin

Adınız Soyadınız *

Öğrencinizin Adı Soyadı *

Mesajınız *

OYA SÜTÇÜ

OĞUZHAN SÜTÇÜ

"Oğlum yemeklerine bayılıyor. İlkokulda Doğa Kadıköy kampüste idi ve oranın yemeklerini hiç yemiyordu.. Bu yüzden çok mutluyum.. Güler yüzlü öğretmenler ve başarı odaklı müdürleri var...Tüm kadro çok ilgili. Tam bir butik kolej"

HATİCE AKÇA

GÜNEY AKÇA

koçluk ve danışmanlık çok başaralı.

MEHMET AKİF AKÇA

GÜNEY AKÇA

Öğrenci ilgisi , üst düzey

UĞUR DEMİR

POYRAZ DEMİR

Öğrencilerin keyif alarak öğrenim gördükleri eğitim kurumu. İyi bir kadroyla öğrenci veli ilişkisi güzel. Öğrenciyi takip ve destekleme konusunda hassas bir kurum.

FATMA KARAKULAKOĞLU

FATİH KARAKULAKOĞLU

Akademik anlamda çok başarılı , sınıflar da az öğrenciyle kaliteli derslerin işlendiği nezih bir butik okul ...

Yasemin Terzi

Ayşe Bahar Terzi

Öğrencileriyle birebir yakından ilgilenen; önce eğitim diyerek evlatların ahlaklı ,duyarlı bireyler olmasında katkıda bulunan aynı zamanda etkili öğretim modellerini derslere entegre edebilen , iyi ki dediğimiz bir okul. Başarılı olmanın yanı sıra değerlerine bağlı ve mutlu gençlerin yetişmesi için doğru adres. LGS ve YKS derecesi isteyen öğrenciler için doğru yöntemlerle hedefe ulaşmalarını sağlayabilen kaliteli bir eğitim kurumu. Kandilli Koleji ailesine sonsuz teşekkürler.

Cem Kara

Mert Kara

Butik okulun en iyi şekilde uygulandığı okullardan biri olduğu için yönetimi tebrik edip, teşekkür ediyorum. İlgili öğretmenler ile temiz ortamlarda öğrencimiz 6 yıl sorunsuz okuyup mezun oldu. Ve hedefindeki mühendisliği kazanmasında okulun rolü büyük oldu. Başarılarınızın aynı şekilde devam etmesini temenni ederim.